top of page

Lİbra

elektrİk

Uygun Fiyat Tam Hizmet :)

Ev yada işyerinizde elektrik montaj işini yapacak bir elektrikçi usta mı lazım yada 

elektrik arıza tespiti yapacak usta bir elektrikçi mi lazım hemen iletişime geçin uygun fiyat ve kaliteli malzeme ve işçilik garantisiyle teklif alın.

Kaliteli malzemeler kullanarak hesaplı ve uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetimizi en yüksek seviyede koruruz. malzemelerimizi toptan aldığımız için sizlere uygun fiyat teklifleri sunabiliyoruz.

Üstelik diğer ustalar gibi bakmaya ücreti almayız. herhangi birşey yapmadık veyahut bizim yapamıcağımız bir iş oldu geldiğimiz için bir ücret almayız. montaj veya arızanızın ne olduğuyla ilgili bizimle iletişime geçip piyasada ki en makul teklif fiyatını bizden alabilirsiniz.

Ev elektriğinde Avize takma TV Montajı Elektrik tesisatı Priz takma Priz değiştirme 

aklınıza ne gelirse herşeyin üstesinden gelerek uygun fiyatlarla yanınızda olacağımızdan

emin olabilirsiniz. Doğru iş ve işçilik hayat kurtarır. ve ekstra ceb yakmaz.

İşyeri Elektriğinde Dükkanınızın komple aydınlatması, Güvenlik, Alarm, Kamera sistemlerinin montajı. siz ne isterseniz biz herşeyi gerçekleştiririz. Akıllı sistemler ile işyerinizi zenginleştirin.

Yeni gelişen Akıllı sistemler ile ev veya işyerinizin tüm sistemleri telefonunuza yüklenecek bir uygulama sayesinde kontrol edebilirsiniz. dünyanın bir ucundan diğer ucuna sanki oradaymış gibi telefonunuzdan örnek olarak;” ışıklarını ” açıp kapatabilirsiniz. bunların planlamasını yapabilir telefonunuzdan zaman ayarı yaparak. -> örnek olarak;” akşam 7 den sonra reklam panosunun ışığı devreye girsin. – sabah 6 da reklam panosunun ışığı sönsün. ” gibi bir otomasyon oluşturabilirsiniz üstelik herzaman telefonunuzdan zaman ayarını kontrol edebilirsiniz.

Farklı Bir örnek vermek gerekirse, bir havalandırmanız var diyelim. belirli saatlerde belli bir süre çalışmasını istiyorsunuz bunun otomasyonunu da yapabilirsiniz, şu şekilde; 14:00 de havalandırma 20dk boyunca çalışsın. 15:00 da 30 dk çalışsın. gibi otomasyonlar planlanabilir. ve bu otomasyonlar istediğiniz herşekilde her iş için kullanılabilir sadece bir havalandırma için değil aydınlatma. klima gibi. vs aklınıza gelebilecek herşeyi bu şekilde Mobil olarak telefon ile kontrol edebilirsiniz.

Yeterki Siz, Hayal Edin. Biz, Gerçekleştirelim :)

Tesla’nın da dediği gibi,

“İnsanlığın, kendine yaşam sunan gezegeni sesiyle titreteceği, zekâsı ve gücüyle bu dünyanın sınırlarının ötesine geçeceği günler uzak değildir.

İLETİŞİM – ISTANBUL – 0541 315 64 58 -
bottom of page