top of page

Aydınlatma  Dekorasyonu

Müşterilerimiz ne kadar önemli ise aydınlatmanın dekorasyon yönü de bir çok yönden önemli etkenlerden biridir. Aydın bir gün nasıl güzel ise Aydın bir iş yeri de o kadar dikkat çekici ve hoş dekorasyonlarla çok güzel olabilir.

Bir işyerini veya ortamı sadece aydınlatmak kimi zaman yeterli olmayabiliyor. müşteriler günümüz de, aydınlatmanın dekorasyon şeklinde ki ortamları da çok seviyor. bu loş ışık da olabilir parlak bir ışıkta olabilir. konseptinize bağlı olarak bu aydınlatmayı kendiniz bir müşteri gözünden bakarak daha iyi anlayabilirsiniz veya çevrenizde müşterileriniz varsa onlara sorarak az çok bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

kimi zaman bazı aydınlatma dekorasyonlarında ortama göre, sade ışık ortamı güzel oluyor iken kimi ortamlara göre de renkli bir ışık şöleni güzel olur.

Aydınlatma Dekorasyonu sadece işyerlerinde değil Evler de bile bizlere güzel hissiyatlar yaratabiliyor. bir sarı ışık ile beyaz ışık bir ev de ki yaşayanlar ile tartışma konusu olabiliyor. kimileri loş ortam severken kimileri aydın bir ortam seviyor.

burda RGB (Renkli ışık) sistemleri devreye giriyor siz o anda aklınıza hangi renk geliyor ise o rengi tercih edebiliyorsunuz üstelik bir ampül değiştirmeden. 

saniyeler içersinde Kırmızı Mavi Mor Yeşil Sarı Pembe gibi bir çok renge değiştirebiliyorsunuz.

Avizeler ve Aplikler de bir dekorasyon ürünüdür aslında. örnek olarak, bunları ahşap olanlarla güzel bir hoş yumuşak ortam oluşturabilirsiniz. ya da metalik renklilerle sert ama şık bir ortam oluşturabilirsiniz.

bu konunun altında bir çok konuşalacak şeyler var aslında ama yine bu sizin yaratıcılığınıza bağlı olarak ve hayal gücünüzle hayalinizde ki işi ve ya işleri gerçekleştirebiliriz Yeterki Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim :)

Libra Elektrik / Montaj & Tamirat / - 0541 315 64 58

bottom of page