top of page
Kahverengi Deri Ceket Man

LİBRA ELEKTRİK:

EV & IŞ MONTAJ, TAMİRAT

Libra Elektrik, en küçük onarımdan büyük ölçekli değişikliklere kadar, her türlü ev tamiratını yapar. Sizin bir türlü vakit bulamadığınız, evdeki onca ıvır zıvır işi yaptıracak birini bulmak zor olabilir. Libra Elektrik, sürekli uzayan "Yapılacak İşler" listenizin bunaltıcı olabileceğin farkındadır.

Hemen arayın içiniz rahat etsin, pişman olmazsınız.

Ana Sayfa: Sunduğum Hizmetler
images (1).jfif
images_edited_edited_edited_edited.jpg

KÜÇÜK IŞLERDEN BÜYÜK IŞLERE HESAPLI FIYATLARLA

Aydınlatma Armatürü Montajı projenizi halledecek bir tamirciye mi ihtiyaç var? Siz gösterin, biz onaralım.

İstanbul da Elektrikçi mi arıyorsunuz biz Tüm istanbula hizmet vermekteyiz. En Yakın Elektrikçiniz, Hayalini kurduğunuz her ne ise, Libra Elektrik onu hayata geçirebilir.

Onarım veya tadilat işine mi ihtiyacınız var? Genel bakımdan tadilat işlemlerine kadar, uğraşmak istemediğiniz işleri biz yapalım.

👨‍🔧 Montaj 👨‍🔧

Montaj bir çok alanda önemli bir etkene sahiptir. Mesela, bir

Youtuber nasıl videoya montaj yaparak güzel işler çıkartabiliyorsa ve Render'ını sorunsuz bir şekilde aldığında kendisiyle gurur duyuyorsa.

Bizde bu çalışma ortamımızda bir youtuber gibi müşterilerimize yaptığımız işleri güzel ve temiz bir şekilde montajını yaparak kendimiz ile gurur duymaktayız. Bizim burada yaptığımız sadece iş değil, Mutluyuz,

Çünkü İşimizi severek yapıyoruz ve daha da güzel oluyor :)

Şuanda Genel hizmet alanımız Istanbul Avrupa Çevresidir.

(Büyük işlerde Istanbul anadolu ve şehir dışı illere de hizmet vermekteyiz)

Haklısınız istanbul büyük bir şehir ve bir çok elektrik tamircisi bulabilirsiniz. Fakat, İstanbul Elektrikçi dediğiniz de ilk aklınıza biz gelmek isteriz.

Samimiyetimizle en yakın elektrikçi 'niz Libra Elektrik :)

Montage, (Montaj) konusuna dönmek gerekirse, Bir çok alanda Montaj yapmaktayız. örneğin; Avizeden Kornişe, Kornişten Tabloya ya da Aynaya. veyahut aklınıza ne gelirse Montaj konusunda da başarılı olabileceğimizden emin olabilirsiniz. Sadece Elektrikçi değiliz. Fazlasıyız.

Genel olarak bir çok alanda montaj yaptığımız için, Ekstra işler için Farklı Montaj ustası çağırmanıza da gerek kalmaz :)

Samimiyetimizle Görüşmek Üzere 🙋‍♂️ -  Libra Elektrik -  

Ana Sayfa: İletişim

Bir sonraki tamir veya yenileme projenizi daha fazla ertelemeyin. Libra Elektrik ile iletişime geçin ve hemen halledelim. Yapılmasını istediklerinizi hakkında bizi arayın, Whatsapp veya e-postayla gönderin; ön fiyat teklifi ile size hemen geri döneriz. 

En büyük işlerinizden En küçük işlerinize kadar uygun fiyat garantisiyle yanınızdayız.

bottom of page